T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Antalya İl Sağlık Müdürlüğü

2020/2 KAMU PERSONELİ OLMAYAN AİLE SAĞLIĞI ÇALIŞANI ALIMI SONUCU Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020

2020/2 KAMU PERSONELİ OLMAYAN AİLE SAĞLIĞI ÇALIŞANI ALIMI SONUCU


5258 sayılı Aile Hekimliği Uygulaması Hakkında Kanunun 3. maddesine istinaden ilimizde Aile Sağlığı Çalışanı bulunmayan; Kumluca Mavikent Aile Sağlığı Merkezi 020 Nolu Aile Hekimliği Birimine Kamu Personeli Olmayan Aile Sağlığı Çalışanı alımı yapılması amacıyla, Müdürlük Makamından alınan 13/07/2020 tarih ve 5890 sayılı "Kamu Personeli Olmayan Aile Sağlığı Çalışanı Yerleştirme Komisyonu" kararı tarafından usul ve esaslar belirlenmiş ve Müdürlüğümüz internet sitesinde 17/08/2020 tarihinde ilana çıkılmıştır.

       İlanda belirtilen ve boş bulunan Aile Hekimliği münhal kadrosuna belirtilen süre içerisinde 5 (beş) başvuru alınmıştır. Başvuru evrakları, Müdürlük Makamından alınan 13/07/2020 tarih ve 5890 sayılı Komisyon tarafından incelenmiştir.

      Başvuru evrakları geçerli olan kişiler arasında ilan edilen birimlere başvuru sayısı birden fazla olduğu için öncelik eğitim durumuna göre aynı eğitim durumunda başvuru sayısı birden fazla olduğundan evrak kayıt numarasına göre yerleştirme yapılmış olup, aşağıda tabloda belirtilen kişiler boş birime yerleştirilmiştir.

       Yerleşen kişinin herhangi bir sebepten sözleşme imzalayamaması durumunda başvuru yapanlar arasından aynı kriterler dikkate alınarak yeni değerlendirme yapılacaktır.     

 

SIRA NO

ADI SOYADI

MEZUNİYET ALANI

EĞİTİM DURUMU

YERLEŞTİĞİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

1

Azime ÇELEBİ

Hemşire

Lisans

Kumluca Mavikent Aile Sağlığı Merkezi

 

Paylaş