T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Antalya İl Sağlık Müdürlüğü

Antalya İl Değerlendirme Toplantısı Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019

Antalya İl Değerlendirme Toplantısı


İl Değerlendirme Toplantısına katılmak üzere ilimizde bulunan Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Hilmi Ataseven, Antalya’daki sağlık tesislerini ziyaret ederek ilin sağlık verilerini yerinde değerlendirdi.

Ziyaretleri sonrası İl Değerlendirme Toplantısı için İl Sağlık Müdürlüğüne geçen Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Hilmi Ataseven ve beraberindeki heyeti İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür karşıladı.

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü koordinasyonunda Antalya İl Sağlık Müdürlüğü’nde gerçekleşen toplantıda, sağlık yöneticileri Antalya’nın sağlık hizmetlerini yerinde değerlendirerek masaya yatırdı. Ataseven şöyle konuştu: “İlin sağlık verilerini, sağlık yöneticileri ile değerlendirerek sorunlara çözüm üretmek için ziyaret gerçekleştirdik. Böylece sağlık tesisi yöneticileri ile mevcut durumu değerlendirerek farkındalık oluşturduk.”

İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür ise Antalya’da sunulan sağlık hizmetleri hakkında bilgi verdi. Hülür, mevcut sağlık tesislerinin durumu, yatırımlar, insan kaynakları, stok yönetimi, mali hizmetler, hastanelerin ihtiyaçları ve planlamalar hakkında açıklamalarda bulundu. Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür “Müdürlüğümüz özellikle yaz aylarında artan nüfusa,sağlık hizmeti sunma noktasında üstün gayret göstermektedir” diye konuştu.

Sağlık tesislerinin güçlü ve zayıf yönlerinin ele alındığı toplantıda, Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Daire Başkanı Uzm. Dr. Cihan Döğer, Sağlık Bakım, Hasta Hizmetleri ve Eğitim Daire Başkanı Bilgen Bağcı Aydın, İdari Hizmetler ve İletişim Yönetimi Daire Başkanı Ali Özhan, Ek Ödeme Daire Başkanı Dr. Ş. Abdullah Şeker, Sağlık Hizmetleri Daire Başkanı Uzm. Dr. Pınar Koçatakan, Sağlık Tesisleri Yatırım Planlama ve Takip Daire Başkanı Uzm. Ecz. İrem Mühürcü ve Döner Sermaye, Bütçe ve Muhasebe İşlemleri Daire Başkanı Özkan Arslan sunum yaptı.

Toplantıya başkan ve başkan yardımcıları, hastanelerin başhekimleri, idari ve mali işler müdürleri, sağlık bakım hizmetleri müdürleri, destek ve kalite müdürleri ile ilgili uzmanlar katıldı.
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • IMG_3675.jpg
  • IMG_3679.jpg
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 1.jpg
 ile ilgili
Paylaş